Ogłoszenie

1. Pokemon dnia to: Bisharp


Każdy kto ma go przy sobie niech dopisze sobie 2500$. Dziś jest większa szansa na schwytanie jego, jak i jego poprzednich/następnych ewolucji.


#1 2012-08-07 01:35:35

 Ichigo Kurosaki

http://i55.tinypic.com/2vjpo4k.png

5977276
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 8652
Punktów :   18 
Prywatny MG:: Dark
Cel: Zdobyć... Potęge
Najlepszy Przyjaciel/Przyjaciółka: Kisan, Darkon, Alonse, Senn
Największy Rywal: Zamknięty Monopolowy

Tri Universe

Jak wiemy, każda ziemia ma swój odpowiednik w Innym uniwersum. Jedna ziemia jest pełna ludzi, inna zamiast ludzi ma Zombie. Kolejna jest nieskażona egzystencją. Lecz na wielu ziemiach Istnieje życie, życie mające na celu walczyć o dobro bądź Zło.
- Hmm Nudzę się... Ale wiem co zrobię... Zabawie się i skradnę kilka ludków dla zabawy - Rzekł jakiś władca Kosmosu... Po czym Skupił się... Po czym nagle Na wielkiej Arenie Pojawiło się kilka osób...

- KURWA! CO DO! - Wrzasnął Kurosaki - Kurwa.... Diablo zapierdole cię za to - Dodał po czym sie rozejrzał...
- Kim Jesteś - Rzekła Batman patrząc na Kurosakiego w ban-Kai. John wycelował w niego Bat-Rangiem. Wówczas Usłyszeli potężne uderzenie i nad nimi znalazł się Nirvash
- Nie wiem coś wy za jedni ale Niezły strój Nietoperza koleś - Rzekła Bruce

Wówczas na przeciwko nich pojawił się...
- Gdzie jes... ICHIGO?! - Wrzasnął Shūkurō po czym Wycelował w niego swoją formą Zangetsu(Dla fanów. Jest to Postać Złego brata Kurosakiego z innego FF które zostało Skasowane. Jest Władcą Demonów)
- Nie drzyj się klonie Kurosakiego - Rzekł Reaper Który... Zamordował Ojca Ichigo...
Wówczas na jednym z Filarów pojawił się Loki
- Ahhh Ja żyje? - Po czym spojrzał w dół...

W tej chwili Coś go porwało w dół... Był To łysy Wojownik z Kataną i Pochwą jako drugą bronią
- MORDA!! ZARAZ ZDECHNIESZ!! - Wrzasnął Ikkaku(Dla info, to tak samo jak Shūkurō postać ze skasowanego FF. Jej Odpowiednikiem to nasz Tca )
- ODWAL SIĘ! - Wrzasnął Loki odrzucając go w dal.
Wówczas W ziemie uderzył Piorun i pojawiła Się Królowa Demonów(Future Heroes) - Ahh Synu! - Rzekła do Ichigo
- Co kurwa? - Skwitował to w pozycji Obronnej
Nagle coś złapało Ikkaku i pizdnęło nim w Posadzkę...
- Madarame... Myślałem że cie zabiłem - Rzekł Lich King(Future Heroes 2)
- Coś ty kurwa za jeden - Rzekł próbując wstać lecz wówczas Coś go odwaliło w ścianę...
- Spierdalaj - Rzekł... Teknoman(Fight God 2, skasowane)

- A wiec Pięciu Dobrych Wojowników z 5 różnych Krain oraz 5 złych! Witam Was na Arenie... Śmierci!

Offline

 

#2 2012-08-07 01:47:29

 Greed

http://i54.tinypic.com/2qvuzh1.png

10678581
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 4893
Punktów :   16 
Prywatny MG:: Ichi
Cel: Alkohol
Najlepszy Przyjaciel/Przyjaciółka: Alkohol
Największy Rywal: Alkohol
Druga Połówka: Alkohol

Re: Tri Universe

no to mamy Mixa... ale nie ma żadnej mojej postaci ;/ no trudno to nie zmienia faktu, że rozdział był zajebisty

Offline

 

#3 2012-08-07 01:48:32

 Ichigo Kurosaki

http://i55.tinypic.com/2vjpo4k.png

5977276
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 8652
Punktów :   18 
Prywatny MG:: Dark
Cel: Zdobyć... Potęge
Najlepszy Przyjaciel/Przyjaciółka: Kisan, Darkon, Alonse, Senn
Największy Rywal: Zamknięty Monopolowy

Re: Tri Universe

Zapowiedź... Będę to pisał jako taki Ogólny Filler Obecnych Serii

Offline

 
Toplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry Online Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi