Ogłoszenie

1. Pokemon dnia to: Bisharp


Każdy kto ma go przy sobie niech dopisze sobie 2500$. Dziś jest większa szansa na schwytanie jego, jak i jego poprzednich/następnych ewolucji.


#1 2013-04-18 10:50:34

Nathaly

Pokemon Breeder

37683229
Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 2998
Punktów :   
Prywatny MG:: Alonse
Cel: Udział w Srebrnej Konferencji
Najlepszy Przyjaciel/Przyjaciółka: Vege

Imaginers - zapisy

Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że to robię. Szczególnie teraz, kiedy jedyną bajką, jaką powinnam wymyślać jest moja praca licencjacka... W każdym razie skoro PDS jakby trochę upadło, a PKA ma się całkiem dobrze, a pracy i tak nie chce mi się pisać ;D to zapisy do mojego pierwszego opowiadania na forum uważam za otwarte!
I od razu zastrzegam: to nie będzie żaden FanFick. Opowiadanie nie bazuje bezpośrednio na żadnym anime, ani innym filmie czy serialu. Oczywiście, pewnych podobieństw nie da się uniknąć, bo trudno teraz wymyślić coś zupełnie oryginalnego. Dodam też, że nie będzie w historii mojej postaci. Znaczy się takiej, która odzwierciedlałaby "Nathaly". Nie chcę jej tam umieszczać z kilku prostych powodów. Po pierwsze, opowiadanie nie będzie miało nic wspólnego z Pokemonami, a Nathaly jest z tym światem tak bardzo związana, że osobno po prostu nie ma prawa istnieć Po drugie jeśli autor umieszcza w historii swoje OC, to zawsze kończy się w ten sposób, że jest to niepokonany król i władca, który burzy mury świeżością oddechu i przeszczepia nerkę spojrzeniem w oczy... A ja chcę się bardziej skupić na Waszych bohaterach. W ten sposób będzie po prostu łatwiej. Oczywiście będzie jakaś tam wymyślona główna postać, prawdopodobnie chłopak, więc utożsamianie się z nim raczej mi nie grozi
No i jeszcze jedna ważna sprawa. Rozdziały krótkie nie będą. Nie będą też pojawiały się zbyt często - nie będę Was oszukiwać. Dlatego niektóre postaci mogą się pojawić dopiero w 5 czy 6 części. Jeśli do tego czasu opowiadanie nie upadnie. I na pewno nie wszyscy będą zadowoleni z tego, jak ja wyobrażam sobie postać, którą oni "zaprogramowali" trochę inaczej... no cóż, nie wszyscy mogą być Mistrzem Demolką, prawda?
Jeśli mimo to twierdzicie, że jesteście w stanie zaryzykować i zgłosić się tutaj, zapraszam bardzo! Oto zapis:

Imię i nazwisko: (Będzie to historia o ludziach, więc proszę o w miarę normalne propozycje. Jeśli chcecie bardziej poszaleć, dodajcie pseudonim. Tu już zostawiam większą dowolność. Dobrze jednak, żeby całość pasowała mniej więcej do kraju, z którego pochodzi Wasz bohater. I przede wszystkim ma być wymyślone przez was - żadnych postaci, które już istnieją)

Kraj: (Jaki tylko przyjdzie Wam do głowy. Z RPA i Maltą włącznie Proszę tylko, żeby było w miarę różnorodnie. Znaczy dwie postaci z tego samego kraju to jeszcze nie tragedia, ale jeśli wszyscy będą z Japonii, USA albo Polski, to już przesada... Po prostu zostawiam starą dobrą zasadę: "Kto pierwszy, ten lepszy")

Wiek: (Nic skomplikowanego: po prostu od 10 do 18. Ostrzegam jednak, że im młodsza będzie postać, tym dłużej utrzymam ją w opowiadaniu. Potrzebuję też kilku starszych, ale bez przesady)

Wygląd: (Tylko żadnych zdjęć, błagam! To ma być autorski projekt, więc nie zżynamy od nikogo. Opis w zupełności wystarczy. I przypominam, to ma być historia o LUDZIACH. Czerwone pasemka jestem jeszcze w stanie przeboleć, ale zielone kłaki do ziemi to już nie bardzo Podobnie jak wszystkie ogony, kocie uszy i zęby wampirów)

Charakter: (Tego chyba nie muszę tłumaczyć. Uprzedzam tylko, że nie dam rady wrzucić do jednego opowiadania piętnastu "chłodnych i obojętnych, burczących na wszystkich". Resztę już zostawiam w Waszych rękach)

Inne: (Tutaj wrzucacie co chcecie. Jeśli wasza postać ma jakieś pasje, albo boi się czegoś, albo jest coś, co powinnam o niej wiedzieć. Tylko bez magicznych mocy i przemian w wilkołaki, błagam. Nawet zwykły ulubiony przedmiot szkolny wystarczy)

Numer od 001 do 500: (A to nie powiem po co. Będzie niespodzianka ;p )

Celowo nie umieszczam tu historii postaci, bo to będę musiała niestety sama dopasować do mojej wizji opowieści. Nie będę też pisać, o czym to właściwie jest. Liczę na Waszą pomysłowość i wyobraźnię. Powiem tylko ogólne, taka jakby fantastyka po polsku.
Mimo wszystko, gorąco zachęcam

Offline

 

#2 2013-04-18 11:41:00

Alonse

http://web.archive.org/web/20130531114320im_/http://i51.tinypic.com/690ymh.png

746450
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 11672
Punktów :   46 
Największy Rywal: -

Re: Imaginers - zapisy

Imię i Nazwisko: Naomi Kyuroyami
Wiek: 17

Wygląd: Niczym szczególnym nie wyróżnia się z reszty społeczeństwa. Jest dość wysoko i szczupła. Jej włosy jak i oczy są całkiem czarne. (cóż w końcu to japonka). Mimo że jest kobietą zupełnie nie trawi chodzenia w dżinsach, preferuje luźne choć nadal sylwetowe ubrania. Najczęściej są to ciuszki w ciemnych lub granatowych kolorach. W wolnym czasie lubi też przywdziać swoje kimono do walki. 

Charakter:  Zacznijmy od tego że ma dość mroczny charakter. Stanowczo woli noc od dnia gdyż jest wtedy o wiele ciszej. Kocha ciszę, a nie znosi hałasu i tłoków. Zawsze opanowana i spokojna. Zachowuje spokój niezależnie od zaistniałej sytuacji. Można by powiedzieć że jest gotką gdyby nie jej specyficzny ubiór. Nieodłącznie nosi tradycyjne japońskie kimono do walki i katanę przy pasie.  Nie lubi za dużo mówić, jest nieco arogancka, skryta do granic możliwości, osoba która nic o sobie nie mówi. Takie jest zwykle pierwsze wrażenie osoby która ją spotyka po raz pierwszy. Jednak gdy się już przed kimś otworzy można dojrzeć w niej olbrzymie pokłady pozytywnej energii. Wbrew pozorom jest dla swych bliskich czuła i delikatna, nigdy nie pozwoli by stała im się krzywda. Faktycznie łatwo się pomylić z jej oceną gdyż jej zaufanie bardzo trudno zdobyć, a łatwo stracić. Alonse jest też niezwykle surową osobą, często krytykuje zachowanie i nawyki pozostałych. Cierpliwość ? Tu jest różnie, nie znosi ludzi którzy nie odpowiadają od razu na pytanie tylko bełkoczą bez sensu lub milczą. Wtedy może się nawet zdarzyć że ich znokautuje, a przynajmniej strzeli im kuksańca by coś w końcu zrobili. Jednak jeśli ma obrany cel i na to coś musi zaczekać to zaczeka i nikt na tym nie ucierpi. Nie znaczy to że unika zabawy. Potrafi bez ostrzeżenia zacząć się wspinać na drzewa czy robić inne szalone rzeczy. Osoba niezwykle czujna, szybko rozgryza charakter i intencje innych. Jest też doskonałą mistrzynią przekrętów i pozorowania własnej śmierci. W skucie można powiedzieć że by pokazywała komuś swą "pozytywną" naturę musi tą osobę dokładnie poznać. Nie wierzy też że ktoś może być w stu procentach złym człowiekiem i zawsze stara się takim osobom pomóc by mogły wyjść na prostą.

Inne:
- Kocha koty, nimfy węże i pająki w domu ma po parce z każdego tych gatunków.
- Trenuje różne style walki mieczem, nie jest wprawdzie typowym mistrzem co by wszystkich powalił samym spojrzeniem ale uchodzi za jedna z lepszych w swojim dojo.
- Ma fobie przed cyfrą "trzy" niezależnie czy występuje ona sama czy z "parką" np. 53, 13 itp. Tyczy się to też "potrójnych rzeczy".
- Ma słabość do miętowych lodów z "zielonej budki".
- Jest "skrajną" osobą dla niej komedie muszą być naprawdę śmieszne, a horrory takie że po nich spać nie można. Jak zamawia pikantną zupę to tylko z całą butlą ostrego sosu(to się nazywa mocne podniebienie), czyli jak coś ma być czarne to tylko czarne bez żadnych dodatków.
- Jak sobie coś postanowi to nic jej nie przekona by zmieniła zdanie
- Jest osobą bardzo surową ale sprawiedliwą.
- Jej ulubiony kolor to ciemny granat a znienawidzony to morela.

Numer: 004

Offline

 

#3 2013-04-18 14:02:33

Rexile

http://i55.tinypic.com/2vjpo4k.png

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Imaginers - zapisy

Imię i nazwisko: Adam Degland (matka z angli)

Kraj: Polska

Wiek: 16 lat

Wygląd: Wysoki błękitnooki czupryn, z brązowymi włosami. Prosta postawa, i nosi zwykle letnie ubrania: koszulka i letnie spodnie lub bluza i dżinsy, buty sportowe lub klapki. Jego wyraz twarzy wygląda przyjaźnie, jakby się uśmiechał.

Charakter: Jest miły, sympatyczny, odważny oczywiście. Lubi działać nauczycielom i niektórym osobom na nerwach. Często żartuje i opowiada dowcipy, ale jest też czasami poważny i innych emocji mu też nie brak, dość mądry i honorowy.

Inne:
-Uwielbia przygody
-Ma ulubionego pupila: psa Alex'a.
-Jego ulubiony przedmiot szkolny to j.ang (dlatego że jego matka była z Anglii)
-Ćwiczy od czasu do czasu karate
-Uwielbia ruch

Numer od 001 do 500: (zagrajmy w grę?) zajęte... to 7

Ostatnio edytowany przez Rexile (2013-04-18 14:03:27)


http://i46.tinypic.com/29fcxvp.png

Offline

 
Toplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry Online Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi