Ogłoszenie

1. Pokemon dnia to: Bisharp


Każdy kto ma go przy sobie niech dopisze sobie 2500$. Dziś jest większa szansa na schwytanie jego, jak i jego poprzednich/następnych ewolucji.


#1 2013-05-14 22:00:13

Nova

http://i54.tinypic.com/2qvuzh1.png

Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 96
Punktów :   

Zapisy do FF Power Rangers

Witam, wreszcie zdecydowałam się na napisanie swojego pierwszego Fan Ficka, który będzie opowiadał o Power Rangers. Z pewnością będzie on polegał na podróżach w kosmosie, ale na czym jeszcze? Zobaczycie. Ogólnie zainspirowało mnie Lost Galaxy. A więc wzór do zapisu (poszukuję rangersów, ale jak chcesz być kimś innym to proszę bardzo):

Imię i Nazwisko:
Pseudonim:
Wiek:
Historia(nie wymagam, leczy byłoby fajnie jakby ktoś napisał):
Wygląd(z uwzględnieniem koloru stroju rangersa, proszę nie powtarzać kolorów poprzedników):
Charakter:
Dodatkowe moce (nie przesadzać):
Zord(smok, królik może byż nawet karaluch):
Cele:
Wady i zalety:

Ostatnio edytowany przez Nova (2013-05-15 15:37:00)


1.Warn  - Za reklamowanie forum. Wpisał Inad.

Offline

 

#2 2013-05-15 16:04:20

Alonse

http://web.archive.org/web/20130531114320im_/http://i51.tinypic.com/690ymh.png

746450
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 11672
Punktów :   46 
Największy Rywal: -

Re: Zapisy do FF Power Rangers

Imię i Nazwisko: Alonse Kuragari
Pseudonim: Scarlet
Wiek: 19
Historia: Alonse od małego pasjonowała się walką wręcz i bronią białą. Nigdy nie rozstaje się ze swoją kataną z czego czasem wynikają dziwne sytuacje. Cóż czego innego można się po córce mistrze najlepszego Dojo w Japonni spodziewać. W wieku 16 lat przeprowadziła się z rodziną do USA gdy jej Ojciec dostał posadę ochroniarza tamtejszego prezydenta. Tak po prawdzie to nie była ona zadowolona ze zmiany miejsca, tutejsza kultura wysoko odbiegała od tej do której przywykła. Jednak nic nie mogła na to poradzić. Ukończyła tutejszą szkołę, a obecnie pomaga w nowo otwartym Dojo.
Wygląd: Wiesz jak wygląda Erza - a co do Rebngera to niej będzie czarny

Charakter: Zacznijmy od tego że ma dość mroczny charakter. Stanowczo woli noc od dnia gdyż jest wtedy o wiele ciszej. Kocha ciszę, a nie znosi hałasu i tłoków. Zawsze opanowana i spokojna. Zachowuje spokój niezależnie od zaistniałej sytuacji. Można by powiedzieć że jest gotką gdyby nie jej specyficzny ubiór. Nieodłącznie nosi tradycyjne japońskie kimono do walki i katanę przy pasie.  Nie lubi za dużo mówić, jest nieco arogancka, skryta do granic możliwości, osoba która nic o sobie nie mówi. Takie jest zwykle pierwsze wrażenie osoby która ją spotyka po raz pierwszy. Jednak gdy się już przed kimś otworzy można dojrzeć w niej olbrzymie pokłady pozytywnej energii. Wbrew pozorom jest dla swych bliskich czuła i delikatna, nigdy nie pozwoli by stała im się krzywda. Faktycznie łatwo się pomylić z jej oceną gdyż jej zaufanie bardzo trudno zdobyć, a łatwo stracić. Alonse jest też niezwykle surową osobą, często krytykuje zachowanie i nawyki pozostałych. Cierpliwość ? Tu jest różnie, nie znosi ludzi którzy nie odpowiadają od razu na pytanie tylko bełkoczą bez sensu lub milczą. Wtedy może się nawet zdarzyć że ich znokautuje. Jednak jeśli ma obrany cel i na to coś musi zaczekać to zaczeka i nikt na tym nie ucierpi. Nie znaczy to że unika zabawy. Potrafi bez ostrzeżenia zacząć się wspinać na drzewa czy robić inne szalone rzeczy. Osoba niezwykle czujna, szybko rozgryza charakter i intencje innych. Jest też doskonałą mistrzynią przekrętów i pozorowania własnej śmierci.
Dodatkowe moce (nie przesadzać): Jak mówiłam nie wiem jaki to styl ale możesz mi dać "przyzywanie różnych broni"
Zord(smok, królik może byż nawet karaluch): czarna pantera

Cele: Puki co brak takowego - może jak się rozkręci to dopisze.

Wady i zalety:
wszystko chyba opisałam w charakterze ;p

Offline

 
Toplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry Online Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi